Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi / Kids / Intermediate / -58.9kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-38
Gotowy
Joel Malone
MMA Academy Liverpool
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Caitlin Sherlock Team Sukata Ellesmere Port
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-23
Gotowy
William Plastow
Factory BJJ
Ieuan Davies TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
No-Gi / Kids / Intermediate / -54.4kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-36
Gotowy
Freddy Blane
5th Element Durham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Laighton Lawes Serenity Jiu Jitsu
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-25
Gotowy
William Plastow
Factory BJJ
Daniel Matthews TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Senior
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-28
Gotowy
JP Rochebouet
Black Rock BJJ
Allister Steel Stealth BJJ Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
No-Gi / Kids / Intermediate / -54.4kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-37
Gotowy
Laighton Lawes
Serenity Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Karol Bejenka Stealth BJJ Bury
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-26
Gotowy
Ieuan Davies
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Ali Khan-Murphy SBG Manchester
No-Gi / Male / Intermediate / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-32
Gotowy
Jay Donoghue
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Ethan Duckett
No-Gi / Male / Novice / -73.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-32
Gotowy
Lloyd Nash
Team Police BJJ - North Wales
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
David Fields Gracie Barra Warrington
No-Gi / Juvenile / Novice / -73.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-38
Gotowy
Cameron Irvine
Game Fight UK
Khoi Nguyen Henshall BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
No-Gi / Male / Advance / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-27
Gotowy
Jacob Malone
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:36
James Richards RGA Chester
No-Gi / Male / Intermediate / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-33
Gotowy
Luke Almond
Next Generation MMA
Matt White IPC Wrexham Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-29
Gotowy
Scott Jones
IPC
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Roberts Game Fight UK
No-Gi / Male / Intermediate / -73.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-36
Gotowy
Rob Valentine
RGA Leigh
Terry O'Reilly Trident Martial Arts Uk Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
No-Gi / Male / Novice / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-33
Gotowy
Sam Willis
Grand Union Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Blair Mcmillan The Jungle Academy - Stirling
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-30
Gotowy
Kaine Rowlands
the pound mma
Owain Griffith Black Rock BJJ Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Male / Advance / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-29
Gotowy
George Chambers
Wainfleet Jiu Jitsu Club
Wygrana na punkty - 07:00
Johnny Dash The mma academy
Gi / Female / Novice / -61.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-43
Gotowy
Casiana Milian
Stealth BJJ Bolton
Esther Salomon Kaizen Academy Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Male / Intermediate / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-34
Gotowy
Ethan Duckett
Wygrana na punkty - 06:00
Luke Almond Next Generation MMA
No-Gi / Juvenile / Novice / -85.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-42
Gotowy
Joshua White
Game Fight UK
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 05:00
Conor Ellis Team Police BJJ - North Wales
No-Gi / Male / Beginner / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-39
Gotowy
Dylan Lyons
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Colin Flynn The Jungle Academy - Stirling
No-Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-36
Gotowy
Robert Williams
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:55
Kane Wyatt Stealth BJJ Bolton
No-Gi / Male / Novice / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-34
Gotowy
Sam Willis
Grand Union Jiu Jitsu
Robert Rosie Wainfleet Jiu Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-31
Gotowy
Ryan Roberts
Game Fight UK
Kaine Rowlands the pound mma Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-33
Gotowy
Connor Davies
Stealth BJJ Bolton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:48
Dan Mellon Next Generation MMA
No-Gi / Male / Advance / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-28
Gotowy
Jacob Malone
Next Generation MMA
Mohammed Mir Factory BJJ Wygrana na punkty - 07:00
No-Gi / Male / Intermediate / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-35
Gotowy
Jay Donoghue
Next Generation MMA
Matt White IPC Wrexham Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
No-Gi / Male / Beginner / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-40
Gotowy
Brandon Silva
Wainfleet Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:51
Liam Cullinan The MMA Academy Liverpool
No-Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-34
Gotowy
Mike Lynn
no team/ association...
Shaun Murray TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Gi / Female / Novice / +71.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-44
Gotowy
Abigail Anderson
Stealth BJJ Bolton
Wygrana na punkty - 05:00
Emily Jane Stealth BJJ Manchester
No-Gi / Male / Advance / +97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-32
Gotowy
Joffie Houlton
Horizon BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Joshua Birch-Gillham TEAM SUKATA
No-Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-37
Gotowy
Chris Earl-Jones
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Rory Price Team Diamond BJJ Wygrana na punkty - 05:00