Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi / Kids / Novice / -31.7kgs / Youth
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-31
Gotowy
Brodie Eales
The MMA Academy Liverpool
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Noah Osborn Gracie Barra Melksham
No-Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-31
Gotowy
Daniel Graham
SBG South Shields
Liam Mulligan The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
Gotowy
Jordan Bligh
Aspinall bjj
Wygrana walkowerem
Jason McGaughey Stealth BJJ Bolton
Gi / Male / Novice / -97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-28
Gotowy
David Turner
TEAM SUKATA
Andrew Bentham RGA Leigh Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
No-Gi / Juvenile / Novice / -61.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-35
Gotowy
Jack Birch
Trident Martial Arts Uk
Joey O’Brien MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-24
Gotowy
Luis Hitchmough
Team Sukata Ellesmere Port
Wygrana na punkty - 05:00
Anoush Taghi Factory BJJ
Gi / Male / Intermediate / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-29
Gotowy
Zak Johnson
Kernow bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Josh Berg RGA Chester
No-Gi / Kids / Intermediate / -31.7kgs / Youth
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-33
Gotowy
Eilah Lovett
MMA Academy Liverpool
Albie King Next Generation MMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Gi / Male / Novice / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-26
Gotowy
Benjamin Middleton
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:22
Robbie Thomas Gracie Barra Warrington
Gi / Male / Intermediate / +97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-31
Gotowy
Terry Appleby
Team Sukata Ellesmere Port
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
RICHARD Walsh Mcnaldo’s Martial Arts
No-Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-32
Gotowy
Lucas Graham
The MMA Academy Liverpool
Lucas Drury Middleton Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 04:00
Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-27
Gotowy
Jack Wolstenholme
Stealth BJJ Cheshire
Jordan Bligh Aspinall bjj Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Juvenile / Novice / -73.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-36
Gotowy
Cameron Irvine
Game Fight UK
Jonah Hughes Stealth BJJ Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Gi / Male / Novice / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-27
Gotowy
Mohamed Elsherkisi
TEAM SUKATA
Nathan Hill Stealth BJJ Cheshire Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
No-Gi / Kids / Intermediate / -31.7kgs / Youth
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-34
Gotowy
Albie King
Next Generation MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Seren Lovett MMA Academy Liverpool
Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-25
Gotowy
Anoush Taghi
Factory BJJ
Sean Henderson Team Sukata Ellesmere Port Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-21
Gotowy
William Plastow
Factory BJJ
Wygrana na punkty - 07:00
Jake Connolly Team Sukata Ellesmere Port
No-Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-33
Gotowy
Daniel Graham
SBG South Shields
Lucas Graham The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
No-Gi / Juvenile / Novice / -73.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-37
Gotowy
George Creasy
Nextgen MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Khoi Nguyen Henshall BJJ
Gi / Male / Novice / -97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-29
Gotowy
David Turner
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:34
Tom Gallon Factory BJJ
Gi / Male / Intermediate / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-28
Gotowy
Zak Johnson
Kernow bjj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:28
Ben Murray TEAM SUKATA
No-Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-34
Gotowy
Liam Mulligan
The MMA Academy Liverpool
Lucas Drury Middleton Martial Arts Academy Wygrana na punkty - 04:00
No-Gi / Juvenile / Novice / -85.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-40
Gotowy
Cameron Irvine
Game Fight UK
Conor Ellis Team Police BJJ - North Wales Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
No-Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
Gotowy
Dexter Birrell
Five Elements GJJ
Franek Pawelec Stealth BJJ Bury Wygrana walkowerem
Gi / Male / Intermediate / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-30
Gotowy
Josh Berg
RGA Chester
Ben Murray TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-22
Gotowy
Christian Vaquero-Stainer
Stealth BJJ Manchester
Ieuan Davies TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Gi / Male / Novice / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-31
Gotowy
Olly Browne
RGA Leigh
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:00
Tom Withington Stealth BJJ Bolton
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
Gotowy
Jordan Barton
IPC Wrexham
Daniel Matthews TEAM SUKATA Wygrana walkowerem
No-Gi / Kids / Intermediate / -54.4kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-35
Gotowy
Freddy Blane
5th Element Durham
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Karol Bejenka Stealth BJJ Bury
No-Gi / Juvenile / Novice / -73.5kgs
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-39
Gotowy
Jonah Hughes
Stealth BJJ Bolton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
George Creasy Nextgen MMA
No-Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-24
Gotowy
Daniel Matthews
TEAM SUKATA
Ali Khan-Murphy SBG Manchester Wygrana na punkty - 07:00
Gi / Male / Novice / -97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-30
Gotowy
Tom Gallon
Factory BJJ
Andrew Bentham RGA Leigh Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:07