Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
No-Gi / Male / Elite / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-44
Gotowy
Shane Kennedy
The Bulldog Academy
TIMOTHY SHARRATT Team Sukata Ellesmere Port Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:58
No-Gi / Male / Beginner / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-51
Gotowy
Adam Brindley
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Tom Withington Stealth BJJ Bolton
No-Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-55
Gotowy
Jack Beck
Team Sukata Ellesmere Port
Harry Byrne The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:10
No-Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-52
Gotowy
Michael Scott
BMA - Halifax
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Montel Riley Next Generation MMA
No-Gi / Female / Intermediate / +71.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-54
Gotowy
Sarah-Jane Garside
the pound mma
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Philippa O'Leary TEAM SUKATA
No-Gi / Male / Beginner / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-57
Gotowy
Bob Beswick
ASW-LPL
Kirt Winter Trident Martial Arts Uk Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
No-Gi / Male / Beginner / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-53
Gotowy
Ezra Dunford
the pound mma
Wygrana na punkty - 05:00
Nathan Waugh The Jungle Academy - Stirling
No-Gi / Male / Beginner / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-58
Gotowy
Kai Jones
Next Generation MMA
Ben Eames Stealth BJJ Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
No-Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-59
Gotowy
Lewis Cornwell
Carlson Gracie Hull
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Sean Henderson Team Sukata Ellesmere Port
No-Gi / Male / Beginner / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-52
Gotowy
Dan McDaid
Next Generation MMA
Jake Porter Next Generation MMA Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Male / Novice / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-50
Gotowy
Nathan Hill
Stealth BJJ Cheshire
Wygrana na punkty - 05:00
Bradley Cottrell Next Generation MMA
No-Gi / Male / Elite / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-45
Gotowy
Samuel Laird
ASW-LPL
Wygrana na punkty - 06:00
David Drury RGA Leigh
No-Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-55
Gotowy
Jordan Bligh
Aspinall bjj
Joseph Shields Trident Martial Arts Uk Wygrana na punkty - 05:00
No-Gi / Male / Beginner / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-58
Gotowy
Kirt Winter
Trident Martial Arts Uk
Jon Ruston TEAM SUKATA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
No-Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-53
Gotowy
Morgan Raynor
East Midlands BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Jack Mcleod Trident Mma
No-Gi / Male / Beginner / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
Gotowy
Adam Munshi
Stealth BJJ Bolton
Wygrana walkowerem
Luke Bentley IPC Wrexham
No-Gi / Male / Beginner / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-59
Gotowy
Huzaifa Mohammad
Mata leao Brazilian jiu-jitsu (BFD)
Wygrana na punkty - 05:00
Joe Klaczka Wainfleet Jiu Jitsu Club
No-Gi / Male / Beginner / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
Gotowy
Jacob Crawford
Trident Martial Arts Uk
Nathan Waugh The Jungle Academy - Stirling Wygrana walkowerem - 03:14
No-Gi / Female / Intermediate / -66.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-47
Gotowy
Paula Kraukle
Gorilla Grappling Academy
Sarah Huckle TEAM SUKATA Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi / Male / Elite / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-46
Gotowy
TIMOTHY SHARRATT
Team Sukata Ellesmere Port
Wygrana na punkty - 06:00
Samuel Laird ASW-LPL
No-Gi / Male / Beginner / -91.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-54
Gotowy
Zac Randles
Stealth BJJ Bolton
Ezra Dunford the pound mma Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
No-Gi / Male / Beginner / +97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-56
Gotowy
Joseph Shields
Trident Martial Arts Uk
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Andy Purviss Game Fight UK
No-Gi / Male / Beginner / -85.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-62
Gotowy
Jonathan Jones
Mateo Saurat Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Karl Gavagan Factory BJJ
No-Gi / Male / Elite / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-48
Gotowy
Shane Kennedy
The Bulldog Academy
David Drury RGA Leigh Wygrana na punkty - 06:00