Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-13
Окончено
Daniel Graham
SBG South Shields
Maisie Broadley Team Sukata Ellesmere Port Won by points - 04:00
Gi / Kids / Intermediate / -36.2kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-11
Окончено
Blu Kennedy
MMA Academy Liverpool
Won by Submission - 00:23
Ava Sharratt Team Sukata Ellesmere Port
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-12
Окончено
Joe Howard
Gracie Barra Warrington
Robert Crowley Factory BJJ Won by Submission - 03:46
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-14
Окончено
Franek Pawelec
Stealth BJJ Bury
Lucas Graham The MMA Academy Liverpool Won by Submission - 00:19
Gi / Male / Elite / -67.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-10
Окончено
Chris Hassall
TEAM SUKATA
Jakob Walsh ACADEMIA BJJ LIFESTYLE Won by points - 08:00
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Senior
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-10
Окончено
Joe Sims
SBG SHROPSHIRE
Won by points - 05:00
James Ritchie TEAM SUKATA
Gi / Male / Beginner / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-10
Окончено
Charlie Parkes
Stealth BJJ Bolton
Won by points - 05:00
Adam Munshi Stealth BJJ Bolton
Gi / Kids / Intermediate / -54.4kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-14
Окончено
Jayden Millett
TEAM SUKATA
Won by points - 04:00
Joel Malone MMA Academy Liverpool
Gi / Kids / Intermediate / -36.2kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-12
Окончено
Ava Sharratt
Team Sukata Ellesmere Port
Alfie Malone MMA Academy Liverpool Won by Submission - 00:25
Gi / Kids / Intermediate / -63.5kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-15
Окончено
Caitlin Sherlock
Team Sukata Ellesmere Port
George Craig TF Team Won by Submission - 00:28
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-10
Окончено
Chris Earl-Jones
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Rory Price Team Diamond BJJ Won by Submission - 04:02
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-15
Окончено
Daniel Graham
SBG South Shields
Won by Submission - 02:04
Franek Pawelec Stealth BJJ Bury
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-12
Окончено
Mark Mounsey
Trident Martial Arts Uk
Leon Braisdell Game Fight UK Won by Submission - 02:59
Gi / Male / Elite / -73.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-11
Окончено
Patrick Monaghan
SBG Manchester
Kieran O'Brien Kaizen Academy Won by Submission - 02:40
Gi / Male / Beginner / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-11
Окончено
Lachezar Petrov
TEAM SUKATA
Huzaifa Mohammad Mata leao Brazilian jiu-jitsu (BFD) Won by points - 05:00
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-13
Окончено
Robert Williams
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Won by Submission
Joe Howard Gracie Barra Warrington
Gi / Kids / Intermediate / -77.1kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-18
Окончено
Khoi Nguyen
Henshall BJJ
Won by Submission - 02:16
Olivia Shore Team Sukata Ellesmere Port
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-13
Окончено
Oliver Hughes
Oswestry Jiu-Jitsu academy
Won by points - 05:00
Daniel Evans TEAM SUKATA
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-16
Окончено
Morgan Raynor
East Midlands BJJ
Wez Rowland Jones Team Sukata Ellesmere Port Won by Submission - 00:24
Gi / Kids / Intermediate / -63.5kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-16
Окончено
Caitlin Sherlock
Team Sukata Ellesmere Port
Bryn Fraser Gracie Barra Harrogate Won by points - 04:00
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-16
Окончено
Maisie Broadley
Team Sukata Ellesmere Port
Lucas Graham The MMA Academy Liverpool Won by Submission - 03:27
Gi / Male / Elite / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-13
Окончено
JOHN McFarlane
MMA Academy Liverpool
Won by points - 06:00
Adam Gregory Kaizen Academy
Gi / Kids / Advance / -58.9kgs / Teen
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-19
Окончено
Ella Mcdonald
TEAM SUKATA
Oscar Wightman Stealth BJJ Bolton Won by Submission - 01:41
Gi / Male / Novice / -85.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-15
Окончено
Mark Brown
Team Sukata Ellesmere Port
Jon Pritchard TEAM SUKATA Won by Submission - 04:58
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
3-14
Окончено
Jack Beck
Team Sukata Ellesmere Port
Won by Submission - 04:37
Ziad Shaya Game Fight UK
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-15
Окончено
Lucas Chappell
Gorilla Grappling Academy
Troi Sealey TEAM SUKATA Won by points - 06:00
Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-18
Окончено
Joshua Pirie
Team Sukata Ellesmere Port
Lucas Drury Middleton Martial Arts Academy Won by Submission - 00:41
Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior
(Empire Grappling: North Wales Open)
2-17
Окончено
Dexter Birrell
Five Elements GJJ
Liam Mulligan The MMA Academy Liverpool Won by points - 04:00
Gi / Male / Elite / -73.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
6-12
Окончено
Patrick Monaghan
SBG Manchester
Won by Submission - 05:00
Robbie McNab The Jungle Academy - Stirling
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: North Wales Open)
4-14
Окончено
Jacob Cotton
Pantheon BJJ
Robert Crowley Factory BJJ Won by points - 05:00
No-Gi / Kids / Novice / -22.6kgs / Youth
(Empire Grappling: North Wales Open)
1-22
Окончено
Marco Redfern
Predators Manchester
Won by Submission - 02:16
Bobby Munro MMA Academy Liverpool
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: North Wales Open)
5-13
Окончено
Leon Braisdell
Game Fight UK
Gary Yarwood Team Sukata Wrexham Won by Submission - 02:18