Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth
(Empire Grappling: Northern Open)
1-24
Gotowy
Florence Archer
Gracie Barra Huddersfield
James Farrar Cobra Kai BJJ Academy Wygrana na punkty - 03:00
No-Gi / Female / Intermediate / -61.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
5-23
Gotowy
Skyler Midgley
AVT Leeds
Paula McHale Counter Grappling Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
7-22
Gotowy
Jordan Desborough
SBG Manchester
Patryk Zaborski The MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 06:00
Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
6-18
Gotowy
Paul Thorpe
Stealth BJJ Bolton
Adam Al-Hassani ASW Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
3-22
Gotowy
Thomas Howley
Factory BJJ
Ashley Phillips Stealth BJJ Bolton Wygrana na punkty - 05:00
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
8-19
Gotowy
Sam Colson
Gracie Barra Derby
Kris Leeson ASW Manchester Wygrana na punkty - 06:00
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth
(Empire Grappling: Northern Open)
1-25
Gotowy
Easa Adam
Manchester Predators
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Louis Farrar Cobra Kai BJJ Academy
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
5-21
Gotowy
Jason Iftakhar
Factory BJJ
Paul Graham Stealth BJJ Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
4-23
Gotowy
Eduard Hunter
Gracie Barra Huddersfield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Zak Machin Voodoo ASW
Gi / Male / Intermediate / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
6-21
Gotowy
Damian Hofler
Game Fight UK
James Smith AVT Leeds Wygrana na punkty - 05:00
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
7-17
Gotowy
Abraham Dannan
ASW Manchester
JOHN McFarlane MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 06:00
No-Gi / Female / Intermediate / -61.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
5-24
Gotowy
Skyler Midgley
AVT Leeds
Christina Lamont The Griphouse BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth
(Empire Grappling: Northern Open)
1-28
Gotowy
Adam Dawson
The mma academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Teddy Armstrong Gracie Barra Huddersfield
Gi / Male / Cash Absolute / Intermediate / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
Gotowy
Blair Hamilton
The Griphouse BJJ
Wygrana walkowerem
Joe Read Strategy BJJ
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
8-14
Gotowy
Jack Hassard
Carlson Gracie Hull
Wygrana na punkty - 06:00
JOSHUA RONFELL The AlleyCat Academy
Gi / Kids / Intermediate / -72.5kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
2-26
Gotowy
Imogen Roeves
SBG South Shields
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Ida Iftakhar Factory BJJ
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
3-23
Gotowy
Mohammedsaif Jiva
Stealth BJJ Bolton
Christian Soda Fighting Fit Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
4-21
Gotowy
Mohammed Patel
Stealth BJJ Bolton
Burhan Atif Stealth BJJ Bolton Wygrana na punkty - 05:00
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
8-15
Gotowy
Ryan Dawson
Infinity Chesterfield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:48
George Stephens Stealth BJJ Macclesfield
Gi / Male / Intermediate / -97.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
6-24
Gotowy
Mick Travis
Stealth BJJ Manchester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Michael Bush Gracie Barra Harrogate
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth
(Empire Grappling: Northern Open)
1-26
Gotowy
Florence Archer
Gracie Barra Huddersfield
Wygrana na punkty - 03:00
Louis Farrar Cobra Kai BJJ Academy
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
3-26
Gotowy
Lewis Fletcher
Gracie Barra Huddersfield
Alvaro Parody Sheffield Shootfighters Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
4-22
Gotowy
Robert Crowley
Factory BJJ
Stefan Heeps The Jungle Academy - Stirling Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
No-Gi / Female / Intermediate / -61.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
5-25
Gotowy
Christina Lamont
The Griphouse BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:03
Paula McHale Counter Grappling
Gi / Kids / Intermediate / -72.5kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
2-24
Gotowy
Kian Wilkinson
BMA - Halifax
Wygrana na punkty - 04:00
Juan Latham Roger Gracie Academy Bolton
Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
6-19
Gotowy
Adam Al-Hassani
ASW Manchester
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Connor Davies Stealth BJJ Bolton
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth
(Empire Grappling: Northern Open)
1-27
Gotowy
James Farrar
Cobra Kai BJJ Academy
Easa Adam Manchester Predators Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Gi / Male / Beginner / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
3-24
Gotowy
Thomas Howley
Factory BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Mohammedsaif Jiva Stealth BJJ Bolton
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
7-18
Gotowy
Jared Eaton
Scramble Academy Leeds
Wygrana na punkty - 06:00
Jack Levack Grant Combat Academy
Invite Only Elite No-Gi Openweight Grand Prix
(Empire Grappling: Northern Open)
8-20
Gotowy
Kris Leeson
ASW Manchester
Wygrana na punkty - 06:00
Curtis Taylor Gripper Jiu Jitsu
Gi / Kids / Intermediate / -72.5kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
2-25
Gotowy
Luke Martin
Roger Gracie Academy Bolton
Oscar Szkaradowski Stealth BJJ Bolton Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Gi / Male / Intermediate / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
6-22
Gotowy
James Smith
AVT Leeds
Wygrane przez Poddanie (submission)
Ryan Garnett The AlleyCat Academy