Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi / Kids / Novice / -68.0kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
4-1
Gotowy
Rio Grant
Next Generation Wirral BJJ
Mohammed Ismaeel Stealth BJJ Manchester Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-1
Gotowy
Mason Donnelly
HAMMA BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Ellie Sharples Leigh Jujitsu
Gi / Kids / Novice / -45.3kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
3-1
Gotowy
Oscar Mooney
Carlson Gracie Hull
Wygrana na punkty - 04:00
Kadie Sharples Leigh Jujitsu
Gi / Male / Cash Absolute / Elite / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
8-1
Gotowy
JOHN McFarlane
MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 05:00
Conor Mortimer MATHOUSE BJJ
Gi / Male / Cash Absolute / Intermediate / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
6-1
Gotowy
Artyom Tiunelis
Game Fight UK
Reece Gregory Aspinall bjj Wygrana na punkty - 06:00
Gi / Male / Cash Absolute / Elite / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
7-1
Gotowy
Joshua Birch-Gillham
TEAM SUKATA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Michael Duff Talos Grappling
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-2
Gotowy
Riley Mclaughlin
FUDOG MARTIAL ARTS
Elijah George The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Gi / Kids / Novice / -36.2kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
2-1
Gotowy
Lacie-Mai Wilson
Hunter Martials Arts/Combat Base
Jenson Chen Stealth BJJ Teesside Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Gi / Male / Cash Absolute / Intermediate / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
5-1
Gotowy
Will Nokes
Stealth BJJ Manchester
Peter Woodbridge Kaizen Academy Wygrana na punkty - 06:00
Gi / Kids / Intermediate / -54.4kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
4-4
Gotowy
Joel Malone
MMA Academy Liverpool
Declan Dowling Predators Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Gi / Kids / Novice / -54.4kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
3-2
Gotowy
Rose Donnelly
HAMMA BJJ
Noah Peak Stealth BJJ Bolton Wygrana na punkty - 04:00
Gi / Male / Cash Absolute / Intermediate / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
6-2
Gotowy
Jody Quinn
Talos Grappling
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:59
Bradley Gillott Gracie Barra Barnsley
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-3
Gotowy
Mason Donnelly
HAMMA BJJ
Zachary Sherbourne ACADEMIA BJJ LIFESTYLE Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Gi / Male / Cash Absolute / Elite / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
7-2
Gotowy
Matthew Newton
SBG UK
Chris Hill Bedlam BJJ Raspberry Ape Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Gi / Kids / Novice / -36.2kgs / Junior 2
(Empire Grappling: Northern Open)
2-4
Gotowy
Ellie Livingstone
Fu dog Mma
Ethan Wieteska Stealth BJJ Bolton Wygrana na punkty - 04:00
Gi / Female / Novice / -61.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
8-4
Gotowy
Kerry Hesketh
Factory BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Ella Holmes Gracie Barra Horsforth
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-4
Gotowy
Elijah George
The MMA Academy Liverpool
Matthew McLaughlin The Griphouse BJJ Wygrana na punkty - 03:00
Gi / Kids / Novice / -68.0kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
4-2
Gotowy
Rio Grant
Next Generation Wirral BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Joshua Sav MMA Academy Formby
Gi / Male / Cash Absolute / Intermediate / Adult
(Empire Grappling: Northern Open)
5-2
Gotowy
Dylan Peacock
Mark Connor BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:47
Mark Fryer ROGER GRACIE ACADEMY
Gi / Kids / Novice / -36.2kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
2-2
Gotowy
Lacie-Mai Wilson
Hunter Martials Arts/Combat Base
James Munro The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Gi / Kids / Novice / -68.0kgs / Junior 2
(Empire Grappling: Northern Open)
3-5
Gotowy
Njega Sohna
Wainfleet Jiu Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ethan Ross Team Dynamite MMA Academy
Gi / Female / Novice / -51.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
7-4
Gotowy
Cathy Anders
BLACKBEARD BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Monaliza Damuyan Gracie Barra Horsforth
Gi / Kids / Intermediate / -68.0kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
4-5
Gotowy
Bryn Fraser
Gracie Barra Harrogate
George Craig TF Team Wygrana na punkty - 04:00
Gi / Male / Intermediate / -73.5kgs / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
6-5
Gotowy
Joe Lewis
The AlleyCat Academy
Andrew Hill ACADEMIA BJJ LIFESTYLE Wygrana na punkty - 05:00
Gi / Kids / Novice / -54.4kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
3-3
Gotowy
Rose Donnelly
HAMMA BJJ
Luca Ghani-Ord Leigh Jujitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-7
Gotowy
Riley Mclaughlin
FUDOG MARTIAL ARTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Ellie Sharples Leigh Jujitsu
Gi / Kids / Novice / -27.2kgs / Youth 1
(Empire Grappling: Northern Open)
1-5
Gotowy
Mason Donnelly
HAMMA BJJ
Elijah George The MMA Academy Liverpool Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:19
Gi / Kids / Novice / -36.2kgs / Junior 2
(Empire Grappling: Northern Open)
2-5
Gotowy
Oscar Hannah
MMA Academy Formby
Yahya Gray TEAM SUKATA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Gi / Kids / Novice / -68.0kgs / Teen
(Empire Grappling: Northern Open)
4-3
Gotowy
Joshua Sav
MMA Academy Formby
Mohammed Ismaeel Stealth BJJ Manchester Wygrana na punkty - 04:00
Gi / Male / Cash Absolute / Elite / Master
(Empire Grappling: Northern Open)
8-2
Gotowy
Justin Milton
TEAM SUKATA
JOHN McFarlane MMA Academy Liverpool Wygrana na punkty - 05:00
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Junior 1
(Empire Grappling: Northern Open)
3-6
Gotowy
Eilah Lovett
MMA Academy Liverpool
Sophia Caine Stealth BJJ Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:15
Gi / Kids / Novice / -40.8kgs / Junior 2
(Empire Grappling: Northern Open)
2-8
Gotowy
Spencer Ramsdale
ACADEMIA BJJ LIFESTYLE
Sam Moyden MMA Academy Formby Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13