Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Gi / Kids / Novice / -45.3kgs / Junior 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
3-8
Gotowy
Kayden Hunt-brooks
New Wave Academy Training Centre
Wygrana na punkty - 04:00
Nik Nikiforov Doncaster Martial Arts centre
Gi / Male / Intermediate / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
5-9
Gotowy
Robbie Mcleod
Gracie barra york
Iryan Brooks GRACIE BARRA NOTTINGHAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Gi / Male / Advance / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
8-8
Gotowy
Kirk Bytheway
FORTIFY JIU JITSU
Arron Mccombie Stealth BJJ Cheshire Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-11
Gotowy
Jesse-James Lodge
Gracie Barra Wakefield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Harry Powell Kensho BJJ
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
6-7
Gotowy
Wilf Bowlas
Gracie Barra Harrogate
Jake Smillie 5th Element Durham Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Gi / Male / Elite / -97.5kgs / Master
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
8-9
Gotowy
Joshua Meek
Olympus Jiu Jitsu Sheffield
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Piotr Bielak Game Fight UK
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 2 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
2-14
Gotowy
Jenson Stewart
Gracie Barra Horsforth
Aaron Kowalski CVA Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-12
Gotowy
Reynnahn Bradley
Game Fight UK
Marco Redfern Predators MMA and BJJ Academy Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38
Gi / Male / Intermediate / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
6-8
Gotowy
Kyle Brown
GRACIE BARRA NOTTINGHAM
Wygrana na punkty - 06:00
Albert Greenhalgh Olympus Jiu Jitsu Sheffield
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior 2 / Girls
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
4-9
Gotowy
Evie Rose Lodge
Gracie Barra Wakefield
Megan Stacey Rolldeepbjjacademy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:33
Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Master
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
7-7
Gotowy
Matt Dilsworth
Aspinall bjj
Wygrana na punkty - 06:00
Carl James Stealth BJJ Teesside
Gi / Male / Elite / -73.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
8-10
Gotowy
Kieran O'Brien
Kaizen Academy
David Aguiar Old Guard Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:41
Gi / Male / Intermediate / -91.5kgs / Senior
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
5-10
Gotowy
Stuart Kehoe
Gracie barra york
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Neil Craig TF Team
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-13
Gotowy
Jesse-James Lodge
Gracie Barra Wakefield
Arthur Palmer Gracie Barra Cannock Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:46
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 2 / Girls
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
2-15
Gotowy
Autumn Crosby
AVT Leeds
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Dilarum Shakir Gracie barra york
Gi / Kids / Novice / -40.8kgs / Junior 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
3-9
Gotowy
George Davey
TFT MMA
Wygrana na punkty - 04:00
David Tudor Smoothflo Academy
Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior 2 / Girls
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
4-10
Gotowy
Erinn Spelman
Amber Valley MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:36
Layla Ashton Stealth BJJ Teesside
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 2 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
2-5
Gotowy
Jack Powell
Kensho BJJ
Jenson Stewart Gracie Barra Horsforth Wygrana na punkty - 03:00
Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Senior
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
6-9
Gotowy
Andrew Lister
Gracie Barra Harrogate
Karl Gavagan Stealth BJJ Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Gi / Male / Advance / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
7-8
Gotowy
Nathan Woodruffe
The AlleyCat Academy
Nick Charnley Stealth BJJ Manchester Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:36
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
8-11
Gotowy
Ethan Hodgson
Smoothflo Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Edward Turvill Escapology BJJ
Gi / Male / Intermediate / -91.5kgs / Master
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
5-4
Gotowy
Luke Richardson
Smoothflo Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Garnett The AlleyCat Academy
Gi / Kids / Novice / -63.5kgs / Teen / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-17
Gotowy
Kymani Nibbs
Gracie Barra Bradford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Sonny Hooper Gracie barra york
Gi / Male / Intermediate / -85.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
6-10
Gotowy
Cameron Spencer
Old Guard Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 06:00
Luke Scrivens SUF Martial Arts Academy
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 2 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
2-16
Gotowy
Joseph Ali
Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Aaron Kowalski CVA Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Gi / Kids / Intermediate / -40.8kgs / Junior 2 / Girls
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
4-11
Gotowy
Megan Stacey
Rolldeepbjjacademy
Wygrana na punkty - 04:00
Olivia Maria Leibovic Farrar Gracie Barra Roundhay Leeds UK
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-14
Gotowy
Harry Powell
Kensho BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Alex Norfolk 222 Jiu Jitsu
Gi / Kids / Novice / -40.8kgs / Junior 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
3-10
Gotowy
Mohammed Zayn-ul-Abideen
Gracie Barra Bradford
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Oren Winbolt-Robertson Gracie barra york
Gi / Male / Novice / -79.5kgs / Adult
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
8-12
Gotowy
Jack Hyde
Gracie Barra Horsforth
Michael Armstrong Olympus Jiu Jitsu Sheffield Wygrana na punkty - 05:00
Gi / Kids / Intermediate / -27.2kgs / Youth 1 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
1-15
Gotowy
Reynnahn Bradley
Game Fight UK
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Jesse-James Lodge Gracie Barra Wakefield
Gi / Kids / Intermediate / -31.7kgs / Youth 2 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
2-17
Gotowy
Isaac George
The MMA Academy Liverpool
Wygrana na punkty - 03:00
Jack Dally Next Generation MMA
Gi / Kids / Intermediate / -45.3kgs / Junior 2 / Boys
(Empire Grappling: Yorkshire Winter Open)
4-12
Gotowy
HARRY Taylor
5th Element Durham
Liam Lanfear-Goodall Gracie Barra Huddersfield Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46